Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Projekt Ladíme

Ladíme je projekt, který má za cíl pomoci nejen začínajícím muzikantům s jejich prvními kroky na koncertních pódiích. V jeho rámci si mohou kapely vypůjčit zvukovou techniku a získat cenné rady ohledně pořádání koncertů a dalších kulturních akcí.

Projekt Ladíme poskytne mladým lidem prostor k jejich rozvoji a osobnímu růstu. Mobilní muzikantská sada umožní koncertovat na místních akcích. V rámci uvedení projektu v život proběhnou i koncerty. Muzikantskou sadu si mladí lidé budou půjčovat průběžně během roku, tudíž aktivit bude mnohem více a dopad o to větší. Kromě muzikantských dovedností se díky této příležitosti prohloubí i podnikatelské a organizační schopnosti.

Více informací na blogu: https://ladime.webnode.cz/.

 

Obrázek