Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Veletrh volnočasu 2023

Obrázek

Poprvé v areálu Camp Sport v Rožnově pod Radhoštěm a tradičně také v prostoru víceúčelové haly JOKRA hall se v úterý 12. 9. 2023 uskuteční již 6. ročník Veletrhu sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež, alias Veletrh volnočasu.

Hlavním cílem akce je návštěvníkům na jednom místě představit jednotlivé druhy individuálních i skupinových sportů a volnočasových aktivit, které mohou na území města navštěvovat. 

Na veletrhu se představí na 40 různých aktivit, ať už sportovních či jiných. Každý, kdo hledá nový sport či jinou volnočasovou aktivitu pro své děti nebo i pro sebe, se může na veletrhu seznámit se všemi potřebnými informacemi a danou aktivitu si může na místě vyzkoušet.

V doprovodném programu nebudou chybět exhibice a workshopy.

Ze sportů se můžete těšit na gymnastiku, házenou, fotbal, hokej, florbal, stolní tenis, horolezectví, biatlon, parkour, tenis, skateboarding a spoustu dalších.

Bude s námi také "Prostě cirkus" z Valašského Meziříčí.

Máme radost, že účast na letošním ročníku potvrdil také Český olympijský výbor, který pomůže dětem vybrat ty správné sporty, pro které mají talent! Po splnění 5 disciplín získají děti analýzu sportovních předpokladů s doporučením sportů, pro které mají přirozené vlohy a odnesou si svůj Olympijský diplom

Obrázek
 

Základní informace o veletrhu

  • V úterý 12. 9. 2023 od 15:00 do 18:30 v areálu Camp Sport v Rožnově pod Radhoštěm a v prostoru víceúčelové haly JOKRA hall (na adrese Pod Strání 2834).
  • Vstup na veletrh je zdarma!
  • V případě nepříznivého počasí se akce ruší (všechny sporty a aktivity se prostě do haly nevejdou :( )
  • Více informací na www.roznovsko.cz/veletrh2023, na facebooku v události Veletrh sportovních a volnočasových aktivit - VI. ročník.

Tak neseďte doma a přijďte! Nebudete chtít odejít!!!

 

Velké poděkování patří trenérům, vedoucím a všem srdcařům, bez kterých by to nešlo!
A děkujeme také partnerům této akce.


Jak to na Veletrhu vypadalo loni, se můžete podívat zde.