Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Festival česko-slovenského filmu pod širým nebem

Obrázek

Díky finančnímu příspěvku z Fondu malých projektů se v rámci Operačního programu Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika uskuteční „Festival česko-slovenského filmu pod širým nebem“.

V Rožnově pod Radhoštěm, a poté v Makově, se uskutečnil filmový festival pod širým nebem, kdy se v letním kině promítaly české a slovenské filmy/pohádky, které byly natočeny či pojednávaly o našem přeshraničním regionu. V rámci doprovodného programu vystoupily místní folklórní soubory, cimbálové muziky a kapely, odzemkáři, apod., které připomněly nemateriální projevy tradiční kultury regionu, moravského i slovenského folklóru. Pořízené letní kino je mobilní, což umožnuje následné využití nejen v členských obcích mikroregionu, ale také v obci Makov. Projektem jsme rozšířili kulturní portfolium aktivit v regionu a nabízíme možnost návštěvy letního kina, které tady doposud chybělo.

Žadatel: Sdružení Mikroregion Rožnovsko

Hlavní přeshraniční partner: Obec Makov

Kód projektu: CZ/FMP/6c/01/014

Doba realizace: leden 2019 / prosinec 2019

Celkový rozpočet: 34 487,35 €

Spolufinancování ze zdrojů EU (Evropským fondem regionálního rozvoje): 29 314,24 €. 
Vlastní zdroje spolufinancování: 5 173,11 €

Operační program: Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika - Fond malých projektů


Více informací u projektového manažera projektu:
Ing. Petra Kafková
Tel.: 777 553 071
Email: kafkova.roznovsko@seznam.cz