Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Fotosoutěž ROŽNOVSKO OBJEKTIVEM zná vítěze

Úchvatné pohledy do valašské krajiny, ale i panoramatické snímky z ptačí perspektivy v různých ročních obdobích, zachycení tradičních lidových řemesel, ale i netradiční zachycení technických prvků, takové byly motivy objevující se na fotografiích, které zasílali soutěžící do fotosoutěže Rožnovsko objektivem.

První ročník fotografické soutěže Rožnovsko objektivem, kterou v září 2022 vyhlásilo Sdružení Mikroregion Rožnovsko, byl určen fotografům amatérům, ale i profesionálům bez věkového omezení. Zadání fotosoutěže znělo jasně – Co považujete v našem mikroregionu Rožnovsko za krásné?

„Do konce listopadu 2022 mohli účastníci fotosoutěže posílat své fotografie, kterých jsme obdrželi na tři desítky. Podmínky však splnilo pouze dvacet šest soutěžních fotografií, ze kterých hodnotící komise složená ze zástupců jednotlivých obcí mikroregionu Rožnovsko vybrala tři vítězné,“ uvedla Petra Kafková, manažerka mikroregionu.

Vítězné fotografie jsou uvedeny níže. Zaslané soutěžní snímky budou použity k marketingu a propagaci Sdružení Mikroregion Rožnovsko.

Vítězům blahopřejeme a ostatním účastníkům děkujeme za účast v prvním ročníku fotosoutěže Rožnovsko objektivem.

 

1. místo: Kouzlo okamžiku, kostel sv. Zdislavy v Prostřední Bečvě, autor: Roman Thern

Obrázek

 

2. místo: Jak Radegast potkal rolbu, autor: Petr Daněk

Obrázek

3. místo: Kotlová, autor: Tomáš Vlasák

Obrázek