Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Sociální firma Psí útulek Rožnovsko

Obrázek

Díky spojení obcí mikroregionu a schválení žádosti o dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu se podařilo zrealizovat projekt výstavby útulku pro zatoulané či opuštěné psy a kočky odchycené na území mikroregionu Rožnovsko. Zařízení bude provozovat sociální firma Psí útulek Rožnovsko, s.r.o., která zároveň vytvoří nabídku pracovních míst pro osoby, které jsou znevýhodněné na trhu práce (osoby se zdravotním postižením, osoby bez přístřeší, osoby dlouhodobě nezaměstnané či osoby po výkonu trestu apod.).

Moderní útulek má kapacitu pro umístění maximálně 30 psů a 10 koček. Útulek má celkem 16 venkovních kotců, 4 kotce karanténní a samozřejmě také potřebné zázemí pro veterinární péči a pro zaměstnance.

Rozpočet projektu: dle SOD je rozpočet 6.799 tis. Kč bez DPH, skutečné celkové náklady včetně víceprací a méněprací jsou 7.011 tis. Kč bez DPH.

Stavba byla dokončena a převzata k 8.9.2017.

Termín zahájení provozu útulku je 1.1.2018.

 

 

Odkaz na webové stránky - zde
 

Kontakty

  • Psí útulek Rožnovsko s.r.o.
  • 1.máje 1000, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
  • Ing. Jindřich Žák, jednatel společnosti
  •  +420 602 764 753
  •  zak@psiutulekroznovsko.cz