Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Soutěž - vizuální identita

Sdružení Mikroregion Rožnovsko (dále jen "Rožnovsko") vyhlašuje otevřenou soutěž, jejíž cílem je vytvořit novou vizuální identitu mikroregionu Rožnovsko. Nová jednotná vizuální identita nahradí stávající různé podoby grafické prezentace Rožnovska s důrazem na komunikaci uvnitř subjektu, směrem k občanům, ale i návštěvníkům a turistům. Designéři mohou své návrhy zasílat do devátého prosince letošního roku.

 

Obrázek

Rožnovsko je sice územím čisté přírody, historie a lidových tradic, nicméně se cítí jako mladé duchem a otevřené pro progresivní počiny, pozitivní atmosféru a optimistické emoce. Rožnovsko je otevřené novým výzvám. Od nové jednotné vizuální identity očekává moderní přístup, originalitu, jednoduchost, srozumitelnost, výstižnost, nezaměnitelnost, zapamatovatelnost, vizuální čitelnost při zachování variantních použití a širokou míru implementace.

Soutěž je veřejná a dvoukolová. Předmětem je vypracování nové vizuální identity, včetně nové značky a grafického manuálu Rožnovska. Nejzazší termín pro podání návrhů do I. kola soutěže je 9. prosinec letošního roku, odborná komise složená ze zástupců zadavatele a odborníků z oblasti grafického designu by měla zasednout ještě letos v prosinci. 

 

Informace k pravidlům, přihlášku a další přílohy k soutěži naleznete zde

 

 

 

Obrázek