Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Společné vzdělávání se zaměřením na veřejnou správu

Obrázek

 

Sdružení Mikroregion Rožnovsko získalo dotaci v rámci Operačního programu Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika. Cílem projektu s názvem "Společné vzdělávání se zaměřením na veřejnou správu" je zvýšit kvalitativní úroveň veřejné správy na regionální a místní úrovni, a to mikroregionu Rožnovsko a obce Makov.

V rámci projektu budou uspořádány společné vzdělávací semináře, jakožto prostředek rozvoje a vzdělávání s cílem zvýšit dovednosti, kvalitu a efektivitu veřejné správy, tedy cílové skupiny představitelů a zaměstnanců Sdružení Mikroregion Rožnovsko a všech jeho členských obcí, stejně tak představitelů a zaměstnanců přeshraničního partnera. Na základě zrealizovaných společných seminářů bude dále vytvořena metodická příručka. Ta bude sloužit jako metodická pomoc pro všechny úředníky institucí veřejné správy v dotčených regionech a bude volně ke stažení na webových stránkách jak žadatele, tak partnera projektu. 

 

Žadatel: Sdružení Mikroregion Rožnovsko

Hlavní přeshraniční partner: Obec Makov

Kód projektu: CZ/FMP/11b/09/134

Doba realizace: září 2022 / březen 2023

Celkový rozpočet: 28 640,00 €

Spolufinancování ze zdrojů EU (Evropským fondem regionálního rozvoje): 19 999,31 €. 
Vlastní zdroje spolufinancování: 8 640,69 €

Operační program: Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika - Fond malých projektů


Více informací u projektového manažera projektu:
Jakub Minarčík
Email: info@roznovsko.cz

 
Metodická příručka - ke stažení   zde