Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Montessori pracovna 3 - 7 let

Pastelka Vigantice
Organizace Pastelka Vigantice
Věková kategorie od 3 do 7 let
Kdy pondělí, 15:30 - 16:30 (říjen - prosinec)
Kde vedle budovy Obecního úřadu Vigantice v budově bývalé školky
Telefon 702 048 575
Email Eva@pastelkavigantice.cz
Web www.pastelkavigantice.cz
Cena 1300,- - za říjen až prosinec (úvodní hodina v září / 110,-)

Děti se učí spolupracovat s ostatními dětmi, vzájemnému respektu a respektu k sobě samým, zodpovědnosti, nápravě chyb (chyba není špatně, z chyb se člověk učí), atd. Děti s aktivitami nejen pracují, ale učí se i základním pravidlům – něco začnu, dělám a ukončím (uklidím). V průběhu aktivit si po sobě zametají, utírají, vysávají.

Na začátku lekce se sejdeme na elipse, pozdravíme se, krátce si něco řekneme k různým tématům, následně pracujeme dle libosti dítěte, na závěr se opět po zazvonění trianglu sejdeme na elipse, zazpíváme si, zatancujeme si a rozloučíme se. V průběhu lekce mohou děti svačit (v rámci aktivit si svačinku připraví sami a uvidíte, že i děti, které nemají rády ovoce, zeleninu, budou svačit).