Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Ke společnému financování sociálních služeb se připojuje také Zubří

Také letos bude Sdružení Mikroregion Rožnovsko společně rozdělovat dotace pro organizace působící v sociální oblasti. Jedná se o rekordní částku a to přes 6 miliónů korun.

Úžasnou zprávou je, že se do společného financování zapojilo také druhé město mikroregionu, Zubří. Žadatelé tak nemusí žádat o finanční podporu jednotlivé obce (Dolní Bečvu, Prostřední Bečvu, Horní Bečvu, Valašskou Bystřici, Vidče, Hutisko-Solanec, Rožnov pod Radhoštěm a Zubří), ale můžou své žádosti směřovat přímo na mikroregion.

Zajímá Vás jestli si můžete požádat i Vy? A o jakou částku?

Přijďte na Seminář pro žadatele, který se uskuteční ve středu 29. 1. 2020 od 15:00 hodin v obřadní síni Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm.

Obrázek

Více ke společnému financování pro rok 2020 >>> https://www.roznovsko.cz/projekty/spolecne-financovani-socialnich-sluzeb/programove-zasady-a-vyhlasene-programy-pro-rok-2020-p391