Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Férová snídaně

Místní fanoušci fair trade a odpovědné spotřeby společně snídají na veřejném místě, aby netradičním způsobem oslavili Světový den pro fair trade.

Co s s sebou na snídani: Fairtradové dobroty se rády kamarádí s těmi lokálními. Můžete si upéct buchtu z fairtradového kakaa a cukru, biomouky, medu od místního včelaře a vajíček od souseda a k tomu si uvařit do termosky fair trade čaj nebo kávu. Nemáte čas ani chuť na pečení? Pak stačí chleba namazaný marmeládou z jahod z Vaší zahrádky, fairtradovou čokoládovou pomazánkou nebo sýrem od místního farmáře.

Oslavy Světového dne pro fair trade se v ČR v r. 2017 konaly na 164 místech a zúčastnilo se jich na 7 800 lidí. Letos se oslavy konají v sobotu 12. května. Férové snídaně jsou nejen příjemnou komunitní akcí, ale také vedou k navyšování povědomí o fair trade!


Kde?

v městském parku u altánku v Rožnově pod Radhoštěm
 

Kdy?

v sobotu 12.5.2018 od 9:00 hodin

Obrázek