Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Veletrh aktivit

Obrázek

V areálu fotbalového stadionu v Rožnově pod Radhoštěm a v prostoru víceúčelové haly JOKRA hall se v úterý 13. 9. 2022 uskuteční 5. ročník Veletrhu sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Hlavním cílem akce je návštěvníkům na jednom místě představit jednotlivé druhy individuálních i skupinových sportů a volnočasových aktivit, které mohou na území města navštěvovat.  Zejména v dnešní době je potřeba zdůraznit důležitost aktivního trávení volného času v každém věku a motivovat děti pro sport.

Na veletrhu se představí na 40 různých aktivit, ať už sportovních či jiných. Každý, kdo hledá nový sport či jinou volnočasovou aktivitu pro své děti nebo i pro sebe, se může na veletrhu seznámit se všemi potřebnými informacemi a danou aktivitu si může na místě vyzkoušet.

V doprovodném programu nebudou chybět exhibice a worshopy.

Ze sportů se můžete těšit na skoky na trampolíně, skoky na lyžích, gymnastiku, házenou, fotbal, hokej, florbal, stolní tenis, horolezectví, biatlon, parkour, tenis a spoustu dalších. Novinkou tohoto ročníku bude například minirampa (skateboarding) nebo účast Hvězdárny Valašské Meziříčí.

Můžete se těšit na unikátní skate exhibici v minirampě, o kterou se postará Picnic TEAM z Picnic Skateshopu CZ. Minirampa a Picnic TEAM pro Vás bude k dispozici po celé odpoledne ;)

Máme radost, že účast na letošním ročníku potvrdil také Český olympijský výbor, který pomůže dětem vybrat ty správné sporty, pro které mají talent! Po splnění 5 disciplín získají děti analýzu sportovních předpokladů s doporučením sportů, pro které mají přirozené vlohy a odnesou si svůj Olympijský diplom

Obrázek
 

Základní informace o veletrhu

  • V úterý 13. 9. 2022 od 15:00 do 18:30 v areálu fotbalového stadionu v Rožnově pod Radhoštěm a v prostoru víceúčelové haly JOKRA hall (na adrese Pod Strání 2834).
  • Vstup na veletrh je zdarma!
  • V případě nepříznivého počasí se akce ruší (všechny sporty a aktivity se prostě do haly nevejdou :( )
  • Více informací na www.roznovsko.cz/veletrh2022, na facebooku v události Veletrh sportovních a volnočasových aktivit – V. ročník.

 

Tak neseďte doma a přijďte! Nebudete chtít odejít!!!

 

Plakát ke stažení zde

 
Obrázek