Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Místní akční plán rozvoje vzdělávání II. v ORP Rožnov p.R.

Obrázek

 

 

Projekt Místní akční plán rozvoje vzdělávání II. v ORP Rožnov p.R. (dále jen MAP II) je zaměřen na podporu rozvoje a zkvalitňování vzdělávání na území správního obvodu obce s rozšířenou působností Rožnov pod Radhoštěm. V rámci svých aktivit rozvíjí  a prohlubuje partnerství napříč organizacemi zapojenými do procesu společného plánování v oblastech předškolního, základního, neformálního a zájmového vzdělávání dětí a žáků do věku 15 let.

Hlavním výstupem projektu bude aktualizovaný strategický dokument Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Rožnov pod Radhoštěm, včetně ročního Akčního plánu.
 

MAP II, nově realizován pod hlavičkou Sdružení Mikroregion Rožnovsko, navazuje na úspěšný projekt Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Rožnov pod Radhoštěm, jehož bylo Sdružení partnerem.

 

Základní informace o projektu:

Název projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II. v ORP Rožnov p.R.
Registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0010697
Rozpočet projektu 10 950 984,40 Kč
Doba realizace projektu 1.1.2019 – 30.6.2022 (42 měsíců)
Příjemce projektu Sdružení Mikroregion Rožnovsko
Finanční zajištění projektu projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR

Obrázek
Kontakty - členové realizačního týmu

  • Ing. Dušan Vrážel - Odborný konzultant pro školství
  •  739 503 638
  •  vrazel.os@roznov.cz

 

Více o projektu MAPII najdete zde.