Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Lháři

Kde?

kulturní dům na Horní Bečvě (kinosál)

Kdy?

21.11.2017 od 18:00 hodin

 

Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.

Milosrdná komedie o nemilosrdných věcech.

Britská černá komedie o citlivých policistech, které dělí od vytoužených vánočních svátků jen poslední, ale velmi choulostivý úkol. Pod tíhou vánoční atmosféry se však snaží o lidský přístup, který jejich autoritu strážců zákona dočista zesměšní a znemožní.

V představení uvidíte osm skvělých herců a právě obsazení je třešničkou na dortu celého představení: V hlavních rolích se představí: Václav Kopta (Sněženky a Machři), Vojta Záveský (Na Stojáka), dále Jana Šulcová, Marcel Vašinka/Čestmír Gebouský, Vendulka Křížová/Simona Vrbická, Daniel Bambas/Gustav Hašek, Anna Kulovaná/Daniela Choděrová a Rozálie Víznerová.

Jana Šulcová v roli, ve které jste ji ještě neviděli a poprvé bude stát na jevišti i se svou dcerou Rozálií Víznerovou. Taktéž Václav Kopta a Simona Vrbická – manželé, kteří budou spolu na jevišti poprvé od školy.

Režie: Viktor Pavlovič, překlad: Alexander Jerie

Producent: Rozálie Víznerová

Předprodej bude zahájen 1. listopadu 2017 v knihovně Horní Bečvy.

Rezervace možná i telefonicky na 571 645 249 (rovněž od 1. 11. 2017).

Vstupné: 380,- Kč.

Obrázek