Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Krásných 33 kilo použitých baterií pro Recyklojízdu!

Na podporu třídění a recyklace baterií vyjela na svou cestu napříč Českou republikou Recyklojízda. Zavítala i do našeho mikroregionu, do Rožnova pod Radhoštěm.

Tříčlenná skupinka nadšenců na elektrokolech si dala za cíl zdolat za 10 dní 800 kilometrů. Na cestu se vydala 13. června 2018 z Frenštátu pod Radhoštěm. Cílovým místem bude 22. června 2018 město Cheb. Na cestě bude mít 24 zastávek v českých a moravských městech.

Jednou z nich byl i Rožnov pod Radhoštěm.

Za krátký čas se podařilo sesbírat krásných 33 kilo baterií, které jsme týmu Recyklojízdy předali při jejich zastávce na náměstí v Rožnově pod Radhoštěm.

Díky všem, kteří se zapojili do sběru a donesli nám nějakou tu použitou baterii. :) Ze školských zařízení patří velké díky zejména ZŠ Koryčanské Paseky a MŠ Na Zahradách! :)

Napsali o nás...

https://valassky.denik.cz/zpravy_region/v-roznove-a-vsetine-vytridili-pro-recyklojizdu-pres-pul-tuny-baterii-20180614.html

Sledujte Recyklojízdu na facebooku :)