Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Veletrh aktivit

Obrázek

V areálu fotbalového stadionu v Rožnově pod Radhoštěm a v prostoru víceúčelové haly JOKRA hall se v úterý 7. 9. 2021 uskuteční 4. ročník Veletrhu sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Hlavním cílem akce je návštěvníkům na jednom místě představit jednotlivé druhy individuálních i skupinových sportů a volnočasových aktivit, které mohou na území města navštěvovat.  Zejména v dnešní době je potřeba zdůraznit důležitost aktivního trávení volného času v každém věku a motivovat děti pro sport.

Na veletrhu se představí na 40 různých aktivit, ať už sportovních či jiných. Každý, kdo hledá nový sport či jinou volnočasovou aktivitu pro své děti nebo i pro sebe, se může na veletrhu seznámit se všemi potřebnými informacemi a danou aktivitu si může na místě vyzkoušet.

V doprovodném programu nebudou chybět exhibice a worshopy. Můžete se těšit také na unikátní exhibiční vystoupení a fresstylovou show teamu ZABIL.CZ.

Chcete vidět, jak vypadá jejich show? Podívejte se tady.

Obrázek

Základní informace o veletrhu

  • V úterý 7. 9. 2021 od 15:00 do 18:30 v areálu fotbalového stadionu v Rožnově pod Radhoštěm a v prostoru víceúčelové haly JOKRA hall
  • Vstup na veletrh je zdarma
  • V případě nepříznivého počasí se akce ruší (všechny sporty a aktivity se prostě do haly nevejdou :) )
  • Více informací na www.roznovsko.cz/veletrh2021, na facebooku v události Veletrh sportovních a volnočasových aktivit – IV. ročník

 

Tak neseďte doma a přijďte! Nebudete chtít odejít!!!

 

Plakát ke stažení zde