K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Veletrh sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež - II. ročník

Město Rožnov pod Radhoštěm a Sdružení Mikroregion Rožnovsko pořádá již druhý ročník úspěšné akce s názvem  Veletrh sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Hlavním cílem akce je rodičům a dětem na jednom místě představit jednotlivé druhy individuálních i skupinových sportů a volnočasových aktivit, které mohou na území města navštěvovat. Našim cílem je, aby si co nejvíce návštěvníků mohlo vyzkoušet a tzv. "osahat" co nejvíce aktivit. Rádi bychom tím podpořili jejich zájem a také zájem rodičů o aktivní trávení volného času.

Akce se bude konat 12.9.2019 /čtvrtek/ v areálu fotbalového stadionu v Rožnově pod Radhoštěm a v prostoru víceúčelové Synot TIP HALL.

Dopoledne bude připraven program pro žáky základních škol mikroregionu, odpoledne od 14 do 18 hodin bude areál otevřen pro širokou veřejnost.

Účast opět potvrdily nejen oddíly TJ Rožnov pod Radhoštěm, SVČ Rožnov pod Radhoštěm a další, ale také Český olympijský výbor, který dětem představí projekt s názvem Sazka Olympijský víceboj, jehož hlavní tváří je olympionička a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková, která se veletrhu osobně zúčastní. Děti mohou získat tzv. olympijský diplom, který jim ukáže jejich silné sportovní stránky a na základě analýzy jejich fyzických předpokladů jim doporučí vhodné sporty, kterým se mohou do budoucna věnovat.

Tak neseďte doma a přijďte! Nebudete chtít odejít!!!

 

Více info na facebooku.

Plakát k akci ke stažení zde.

Obrázek