K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Veletrh sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež

Město Rožnov pod Radhoštěm a Sdružení Mikroregion Rožnovsko letos plánuje uspořádat první ročník Veletrhu sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Hlavním cílem akce je rodičům a dětem na jednom místě představit jednotlivé druhy individuálních i skupinových sportů a volnočasových aktivit, které mohou na území města navštěvovat. Našim cílem je, aby si co nejvíce návštěvníků mohlo vyzkoušet a tzv. "osahat" co nejvíce aktivit. Rádi bychom tím podpořili jejich zájem a také zájem rodičů o aktivní trávení volného času.

Akce se bude konat 13.9.2018 /čtvrtek/ v areálu fotbalového stadionu v Rožnově pod Radhoštěm a v prostoru víceúčelové Synot TIP HALL.

Dopoledne bude připraven program pro žáky prvního stupně základních škol mikroregionu, odpoledne od 14 do 18 hodin bude připraven program pro děti a širokou veřejnost.

Účast potvrdily nejen oddíly TJ Rožnov pod Radhoštěm, SVČ Rožnov pod Radhoštěm a další, ale také Český olympijský výbor, který dětem představí projekt s názvem Sazka Olympijský víceboj, jehož hlavní tváří je olympionička a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková, která se veletrhu osobně zúčastní. Děti mohou získat tzv. olympijský diplom, který jim ukáže jejich silné sportovní stránky a na základě analýzy jejich fyzických předpokladů jim doporučí vhodné sporty, kterým se mohou do budoucna věnovat.

Dále je připraven bohatý program ve společnosti známých sportovních osobností, sportovní exhibice, soutěže a mnoho dalšího. Tak neseďte doma a přijďte!

 

Více v události na facebookovém profilu mikroregionu Rožnovsko.

Plakát k akci ke stažení zde.

Píší o nás ve Spektru Rožnovska - 28.8.2018

Obrázek