K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Poznávej se!

"POZNÁVEJ SE!" je pokračováním úspěšné výstavy Hry a klamy iQPARKU, zábavně – naučného science centra v Liberci, které popularizuje svět vědy a techniky hravou formou.

Tato putovní výstava je kombinací hry, zábavy i poučení a zahrnuje přes padesát interaktivních exponátů, které jsou určené k vyzkoušení, k vyřešení nebo k soutěžení, takže platí heslo DOTÝKAT SE EXPONÁTŮ JE PŘÍMO PŘIKÁZÁNO!

V rámci výstavy si návštěvníci ověří, jak fungují lidské smysly – i to, jak nás někdy klamou, zjistí nejrůznější údaje týkající se lidského těla, vytvoří si 3D otisk svého těla, změří si sílu stisku ruky, vyzkouší si Braillovo písmo nebo si posedí na hřebících jako fakír…
K vyzkoušení jsou zde připraveny i chůdy, pedalo nebo např. kladina. Prostor zde mají různé hlavolamy, jazykolamy, optické a jiné klamy, iluze nebo hádanky.

Máte-li chuť vyzkoušet si šikovnost, ověřit některé své znalosti, schopnosti a dovednosti, navštivte interaktivní putovní výstavu iQparku Liberec v Rožnově pod Radhoštěm, Brillovka, 3. patro.

 

Výstava POZNÁVEJ SE! je určena malým i velkým návštěvníkům.

Tak neseďte doma a přijďte! Nebudete chtít odejít!!!

 

Pondělí - Pátek: 12 - 18 hodin

Sobota - Neděle: 9 - 18 hodin

 

Vstupné: 49,- Kč / 99,- Kč

 

Kontaktní osoba: Petra Kafková, T: 777 553 071

 

Více info na facebooku.

Plakát k akci ke stažení zde.

Obrázek