K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Festival česko-slovenského filmu pod širým nebem

Obrázek

Díky finančnímu příspěvku z Fondu malých projektů se v rámci Operačního programu Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika uskuteční „Festival česko-slovenského filmu pod širým nebem“.

V Rožnově pod Radhoštěm, a poté v Makově, proběhne filmový festival pod širým nebem, kdy se budou v letním kině promítat české a slovenské filmy/pohádky, které byly natočeny či pojednávají o našem přeshraničním regionu. V rámci doprovodného programu vystoupí místní folklórní soubory, cimbálové muziky a kapely, odzemkáři, apod., které připomenou nemateriální projevy tradiční kultury regionu, moravského i slovenského folklóru. Pořízené letní kino je mobilní, což umožní následné využití nejen v členských obcích mikroregionu, ale také v obci Makov. Rádi bychom tímto projektem rozšířili kulturní portfolium aktivit v regionu a nabídli možnost návštěvy letního kina, které tady doposud chybí.

Žadatel: Sdružení Mikroregion Rožnovsko

Hlavní přeshraniční partner: Obec Makov

Kód projektu: CZ/FMP/6c/01/014

Doba realizace: leden 2019 / prosinec 2019

Celkový rozpočet: 34 420 €

Spolufinancování ze zdrojů EU (Evropským fondem regionálního rozvoje): 29 257 €. 
Vlastní zdroje spolufinancování: 5 163 €

Operační program: Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika - Fond malých projektů


Více informací u projektového manažera projektu:
Ing. Petra Kafková
Tel.: 777 553 071
Email: kafkova.roznovsko@seznam.cz