Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Cyklobusy

Mezi vyhledávané letní aktivity na Rožnovsku patří cykloturistika. Pro lepší přehlednost uvádíme seznam cyklobusů na Rožnovsku včetně jízdních řádů. Snad Vám usnadníme plánování Vašich cyklotoulek. 

 

 • Vsetín – Velké Karlovice – Pustevny – Velké Karlovice – Vsetín (CYKLOBUSY VALAŠSKO)
   

  Od 1. května 2022 do 28. září 2022 vyjíždějí cyklobusy o víkendech a svátcích.

  Od 1. července 2022 do 31. srpna 2022 vyrážejí cyklobusy každý den. 

  Leták s jízdními řády
  Plakát

  Odkaz: https://www.idzk.cz/cyklobusy
   

 • Přerov – Valašské Meziříčí – Bílá, Bumbálka (CYKLOBUS BEČVA)
   

  Cyklobus je v provozu od 18. června do 1. října 2022 každou sobotu. Přeprava jízdních kol je zajištěna v přívěsu pro 40 kol.

  Jízdenku s místenkou je možné zakoupit v předprodejní síti skupiny Arriva, třeba na autobusovém nádraží v Přerově nebo v našem e-shopu jizdenky.arriva.cz, případně při nástupu u řidiče. Pokud si kupujete jízdenku v našem e-shopu, nezapomeňte si k jízdence přidat i pro kolo! Předprodej jízdenek bude zahájen 4. června 2022.

  Odkaz: https://www.arriva.cz/cs/autobusy-a-vlaky/cyklobusy/beskydy/prerov-valasske-mezirici-bila
   

 • Bílá – Velké Karlovice – Hutisko-Solanec – Čarták

  Cyklobus je v provozu od 21. května 2022 do 11. září 2022 na trase Ostrava – Bílá – Velké Karlovice – Hutisko-Solanec – Čarták.

 • Ostrava – Bílá – Velké Karlovice – Valašské Meziříčí – Hranice (CYKLOBUS BEČVA)
   

  Cyklobus Bečva je v provozu od 14. května do konce září 2022 na trase Hranice na Moravě – Valašské Meziříčí – Zubří – Rožnov p. R. – Soláň – Velké Karlovice – Bumbálka – Bílá a zpět, a to o víkendech a svátcích

  Ráno v 8.00 hodin z Hranic na Moravě, nazpět jede autobus z Bílé v 15.28 hodin. Mezitím pojede ještě jeden spoj, ale jen mezi Bílou (odjezd v 10.55) a Valašským Meziříčím (odjezd ve 13.00), spoj nejede přes Soláň a Velké Karlovice.
  Autobus s cyklo přívěsem pojme nejvýše 25 jízdních kol. Doporučená je rezervace místa na kolo předem v předprodejních kancelářích AMS a na www.e-jizdenka.cz nebo www.idos.cz.

 • Nový Jičín – Kopřivnice – Rožnov pod Radhoštěm – Bílá (CYKLOBUS BESKYDY)

  Cyklobus je v provozu od 1. května 2022 do 28. září 2022 na trase Nový Jičín – Kopřivnice – Rožnov pod Radhoštěm – Bílá.


  Odkaz: https://zgroupbus.cz/cyklobusy/#