K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Benefiční koncert pro CITADELU - František Segrado a jeho hosté

Zveme Vás na benefiční koncert pořádaný k 15. výročí založení hospice CITADELA, na kterém vystoupí František Segrado a jeho hosté.

 
Můžete se těšit na večer plný písní v podání Františka Segrada, Marty Santovjákové Gerlíkové a Ludmily Vaškové, doprovázený Cimbálovou muzikou Valašsko a na laskavé povídání o životě, o tvorbě, o nově připravované pohádce a o všem možném.
 
František Segrado je skvělý hudebník, známý například ze spolupráce z Michalem Horáčkem nebo jako ústřední postava z filmu Děda, Marta Santovjáková Gerlíková je zpěvačkou lidových písní a tvůrkyní zmíněného filmu, Ludmila Vašková, je malířka, keramička a zpěvačka.

Vstupenky na koncert je možné zakoupit na recepci Diakonie ČCE – hospic CITADELA, Žerotínova 1421, Valašské Meziříčí. Rezervace je možná
na tel.č. 571 629 084, 739 244 810 nebo na e-mailu venturova@citadela.cz. Vstupné je od 190,- Kč.

Výtěžek koncertu je určen na podporu činnosti hospice CITADELA. Přijďte si užít pěkný večer a zároveň podpořit dobrou věc.

 

Kde?

velký sál KZ města Valašského Meziříčí
 

Kdy?

v pátek 6.4.2018 od 19 hodin

 

plakát ke stažení   zde

Obrázek